dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Szkoły w Kazimierzu  Biskupim
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Linki ˇ Kategorie Newsów ˇ Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
O szkole
TROCHĘ HISTORII
PATRON
SZTANDAR SZKOŁY
DOKUMENTY SZKOLNE
KADRA SZKOŁY
KONTAKT
BIP
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Aktualności szkolne 2020/2021
Wrzesień 2020
Październik 2020
Grudzień 2020
Marzec 2021
Kwiecień 2021
Maj 2021
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Osiągnięcia uczniów
Konkursy 2020/21
KONKURSY - ARCHIWUM
Kącik sportowy
SKS 2020
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Samorząd Uczniowski
PRACA SU - ARCHIWUM
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
ŚWIETLICA SZKOLNA
Aktualność świetlicowe 2020/2021
AKTUALNOŚCI ŚWIETLICOWE - ARCHIWUM
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Kącik dla rodziców
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
Instrukcja usprawiedliwiania nieobecności przez rodziców poprzez e-dziennik
ZEBRANIA
INFORMACJE
DOKUMENTY DO POBRANIA
REFERATY
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
PEDAGOG SZKOLNY
Godziny pracy
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
BIBLIOTEKA
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” - Priorytet 3
ICIM w czytelni szkolnej
Wyniki czytelnictwa
Konkursy w bibliotece
Warto przeczytać
Nowości w bibliotece
Wydarzenia
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Ostatnie Artykuły
Konkurs plastyczny p...
Układ Słoneczny kl. ...
Maj 2021
Kwiecień 2021
Światowy Dzień Zdrow...
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Rozmiar czcionki
Rozmiar czcionek: AA+A++ | Ustaw standardowy kontrast
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 REGULAMIN
KARTA ZAPISU DO ŚWIETLICY

Witaj szkoło na wesoło – wracamy do szkoły i świetlicy!!!
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II bardzo chętnie powrócili do szkolnych obowiązków po wakacjach. Równie chętnie powitali zajęcia świetlicowe. Świetlica, natomiast wraz z wychowawcami powitała nowych uczniów z klas pierwszych. Na początek, dzieci opowiadały w świetlicy o wakacyjnych przygodach i powrocie do „szarej rzeczywistości” ale nie szkolnej, szkolna rzeczywistość jest bowiem bardzo kolorowa i pełna wrażeń a także nowych wyzwań. Jednym z nich było przypomnienie regulaminu świetlicy i zasad bezpieczeństwa nie tylko podczas zabawy ale także na drodze. Zasady te szczególnie pomocne były podczas tygodnia zrównoważonego transportu, kiedy to uczniowie wraz z wychowawcami odbywali piesze wycieczki, rajdy rowerowe, pogadanki itd. kolejną akcją, w której dzieci ze świetlicy wzięły czynny udział to jarmark kazimierski organizowany dla Kalinki. Podczas tej charytatywnej imprezy dziewczynki z klas I – V zatańczyły układ taneczny do piosenki Can’t stop the feeling. Oprócz tych wszystkich wrześniowych wydarzeń lokalnych, w które „świetliczaki” się włączały realizowane były też także tematy świetlicowe jak – poznajemy zwyczaje naszej świetlicy i bądźmy bezpieczni na drodze. W związku z tym w świetlicy odbywały się pogadanki, zabawy na świeżym powietrzu a także tańce i zajęcia plastyczne. Podczas tych ostatnich powstała piękna plansza świetlicowych zasad czy znaki drogowe na patyczkach. Dzieci powróciły również do ulubionych zabaw piaskiem kinetycznym, gier planszowych, kolorowania itd.
GALERIA ZDJĘĆ

Sezon jesienny w świetlicy czas zacząć!
Jesienna aura zapanowała w świetlicy w Kazimierzu Biskupim. Na początek zmiana dekoracji – uczniowie jak zwykle wykazali się kreatywnością i dokładnością wykonania grzybów techniką składania kółek. Jesienne kolorowanki także zawisły na wystawie. W ostatnim czasie ogłoszony został również konkurs na najdziwniejsze warzywo lub owoc – rozstrzygnięcie już 9 października! W związku z tym, iż jesień niesie ze sobą dary w postaci warzyw i owoców dzieci miały okazję zrobić sałatkę owocową lub warzywną. Przy okazji dziewczynki i chłopcy przypomnieli sonie zasady bezpieczeństwa i higieny podczas przygotowywania posiłków. W ostatnim tygodniu „świetliczaki rysowały i wyklejały zwierzęta – swoje ulubione, z racji tygodnia poświęconego milusińskim a także światowego Dnia Zwierząt. Oprócz wielu atrakcji plastyczno – technicznych uczniowie brali udziela w zajęciach tanecznych – powtarzaniu układów tanecznych do ulubionej muzyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ostatnio wszelkiego rodzaju klocki a także scrabble.
GALERIA ZDJĘĆ

Jesienny czas…
Tak, jesień na dobre zagościła w przyrodzie i… w szkolnej świetlicy. Wraz z tą kolorową porą roku zawitało do nas wiele wydarzeń i atrakcji. Jedną z nich było rozstrzygnięcie konkursu na najdziwniejsze warzywo – w tym roku wszystkie warzywa były tak niezwykłe, że wszyscy ich właściciele zgarnęli I miejsce! Byli to: Oliwia Olkowska, Antonina Olkowska, Bartek Konieczka, Ola Sztamblewska, Adam Kaczmarek, Julia Weiss, Tomek Tylkowski, Anastazja Szachniewicz, Kuba Niemczewski, Wojtek Makowski, Zosia Pawlik, Antonina Domańska, Julia Świątek – gratulacje!!! W ostatnim czasie świętowaliśmy także Dzień Nauczyciela. Uczniowie przygotowali dla nauczycieli portrety – od razu można było się na nich rozpoznać, były także laurki i życzenia, my, nauczyciele poczuliśmy się naprawdę wyjątkowo! Kolejnym bardzo wyjątkowym tematem świetlicowych zajęć było uczczenie pamięci Jana Pawła II – Papieża Polaka. Dziewczynki i chłopcy malowali z tej okazji wizerunek Karola Wojtyły oraz słuchali fragmentów książki pt.: „Jak Karolek został Papieżem” .
GALERIA ZDJĘĆ

Listopad – świetlica w kolorach bieli i czerwieni!
100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości – ten właśnie temat towarzyszył szkolnej świetlicy i całej szkole w ostatnich tygodniach. Przeżywaliśmy w minionym czasie na nowo losy naszej Ojczyzny od 1918 aż do dziś biorąc udział w różnych akcjach i działaniach. Oprócz zajęć plastycznych oraz pogadanek i filmów prezentowanych w świetlicy uczniowie i wychowawcy wzięli udział w ogólnoszkolnym śpiewaniu Hymnu, który został nagrany i weźmie udział w konkursie. Wzięliśmy także udział w uroczystości z okazji dnia 11 listopada czyli właśnie 100 – lecia odzyskania niepodległości, podczas której o godzinie 11:11 odśpiewany został Hymn. Poza tymi donośnymi wydarzeniami dwukrotnie zorganizowane zostały warsztaty ( w ramach projektu: „Organizujemy swój czas wolny”) o tematyce historycznej obejmujące historię Polski a także naszą, regionalną historię. Podczas zajęć projektowych wykonane zostały piękne, biało –czerwone kotyliony, które zdobią świetlicę szkolną, uczniowie poznali także ważne z punktu widzenia historii Polski i regionu miejsca w Kazimierzu Biskupim. Najważniejszym punktem spaceru historycznego było obejrzenie przez dzieci nowopowstałego pomnika Józefa Piłsudskiego, który odegrał wielką rolę w drodze Polski po niepodległość!

GALERIA ZDJĘĆ

Pluszowy miś
Święto pluszowego misia to w szkolnej świetlicy zawsze wielkie wydarzenie. Przez cały tydzień dzieci wykonywały różne prace plastyczne o tematyce misia w różnych aspektach. Chętne dziewczynki i chłopcy przynieśli także swoje ulubione pluszaki by podczas trwania misiowego tygodnia zdobiły świetlicę. Ostatni dzień tygodnia to wielka misiowa impreza! Dmuchanie balonów, dyskoteka z misiami i wspólne odśpiewanie szkolnemu misiowi „Sto lat” – oto jak bawiły się dzieci właśnie w misiowy piątek!
Oprócz pluszowego szaleństwa, w ostatnim czasie odbyły się w świetlicy kolejne warsztaty, tym razem o tematyce bożonarodzeniowej. Wykonane zostały kartki świąteczne, ozdoby do zawieszenia takie jak dzwonki czy płotki z motywami choinki, bałwanka itp. Uczestnicy warsztatów oprócz pracy nad ozdobami na kiermasz mieli także szansę integrować się podczas zabaw, gier i rozmów.
GALERIA ZDJĘĆ

Boże Narodzenie 2018’
Kolejny raz przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Jak to zwykle w świetlicy bywa – jest choinka, którą przystrajali uczniowie, są dekoracje, ilustracje, piękne prace plastyczno – techniczne – wszystko w wykonaniu dziewczynek i chłopców uczęszczających do świetlicy.
To właśnie w okresie zimowym, świątecznym dzieje się u nas najwięcej. Jednym z ważniejszych, takich wydarzeń są warsztaty bożonarodzeniowe, zorganizowane przez wychowawców świetlicy i panią Angelikę Forycką oraz panią Iwonę Starczewską. Podczas tej formy współpracy z rodzicami i uczniami wykonane zostały ozdoby i dekoracje świąteczne, które trafiły na kiermasz bożonarodzeniowy. Ten z kolei został w tym roku zorganizowany przez panią Kingę Bill oraz świetlicę szkolną. Zebrane środki zostały przeznaczone na cele charytatywne – leczenie siostry ucznia naszej szkoły.
Żegnając uczniów ze świetlicy przed zimową przerwą świąteczną wychowawcy przeprowadzili z nimi pogadankę na temat bezpieczeństwa. Głównym tematem były jak co roku petardy i niebezpieczeństwo, jakie ich odpalanie (bez opieki dorosłych) ze sobą niesie. Uczniowie zgodnie przyznali, że w trakcie spędzania wolnych dni będą racjonalnie gospodarować wolnym czasem, będą także ostrożni podczas zabaw na śniegu i na lodzie. Wszyscy również przyznali, że w czasie przerwy świątecznej należy też przestrzegać zasad ruchu drogowego.
GALERIA ZDJĘĆ

iŚwietlicowe zabawy
Zimowy czas najprzyjemniej upływa właśnie w naszej szkolnej świetlicy. Ostatnio wychowawcy świetlicy wprowadzili jeszcze więcej zabaw m.in. przy muzyce, wszystko po to by nasi uczniowie mogli wesoło spędzić czas po zajęciach lekcyjnych. Gdy na dworze zimno, szaro i ponuro to właśnie w świetlicy świeci słońce, wychowawcy robią wszystko by nie zapanowała tu nuda. W świetlicy jednak jest miejsce nie tylko na zabawę ale również na odrabianie lekcji, pogadanki, zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe w każdy poniedziałek i zasady. Te właśnie zasady zachowania w świetlicy i w szkole starają się ciągle przypominać dzieciom wychowawcy. Ostatnio taka pogadanka o zasadach miała miejsce przy okazji przypomnienia regulaminu korzystania z telefonów komórkowych na terenie całej szkoły, nie wyłączając świetlicy. Przypominamy, więc: W SZKOLE I ŚWIETLICY SZKOLNEJ PANUJE ZAKAZ KORZYSTANIA Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH. A co działo się w ostatnim czasie? Zajęciom plastycznym i ruchowym przy muzyce nie było końca, czego efektem były laurki dla babci i dziadka, kolorowe „arcydzieła” zimowe zdobiące świetlice, nowe układy taneczne wymyślane prze uczniów i wiele, wiele innych. Z okazji walentynek natomiast zorganizowana została dyskoteka świetlicowa.
GALERIA ZDJĘĆ

Mam Talent 2019’ - FINAŁ
Długo wyczekiwany finał konkursu „Mam Talent” odbył się w czwartek 30 maja i przyniósł widzom wiele emocji a jurorom dużo trudności w ocenie. Spośród 10 występów wybrano zwycięzców, przyznano także wyróżnienia:
• I miejsce: Ada Bryl – taniec współczesny
Zuzia Szelewska (Dobrosołowo) – układ gimnastyczny
Trio – Marcel Michalski, Maja Futyma, Natalia Paluszek (Dobrosołowo)– układ taneczny i śpiew
• II miejsce: Ola Karmelita – taniec z elementami akrobatyki
Zosia Pawlik – gra na keyboardzie
• III miejsce: Wiktoria Miżejewska (Dobrosołowo) – śpiew
Ola Sztamblewska – taniec z elementami akrobatyki
• Wyróżnienie: duet – Julia Baniecka i Marta Wapniarska – układ taneczny
Jakub Kamiński – śpiew
Dominik Melerowicz (Dobrosołowo) – gra na keyboardzie

Jak widać wszyscy tegoroczni finaliści zostali nagrodzeni. Po trudach występu i niekiedy wielkiej tremie uczestnicy mogli odpocząć korzystając z poczęstunku i butelki wody dla ochłody.
Goście z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrosołowie wyjechali „od nas” zadowoleni i z obietnicą powrotu w przyszłym roku, na czwartą już edycję konkursu „Mam Talent!
GALERIA ZDJĘĆ 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
BIP
Biuletyn Informacji Publicznej - logo
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Deklaracja dostępności
Deklaracja Dostępności
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
RODO
Klauzula informacyjna
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Dziennik elektroniczny
Dziennik UONET+
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
InstaLing

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Kalendarz
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Atualności szkolne 2019/2020
Półkolonie 2019
Wrzesień 2019
Październik 2019
Listopad 2019
Grudzień 2019
Styczeń 2020
Luty 2020
Marzec 2020
Kwiecień 2020
Maj 2020
Czerwiec 2020
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Wyszukiwarka
trwa ladowanie... alergolog
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
ARCHIWUM ...
ZAWODY SPORTOWE - ARCHIWUM
Aktualności szkolne 2018/2019
Aktualności szkolne 2017/2018 Aktualności szkolne 2016/2017
Aktualności szkolne 2015/2016
Aktualności szkolne 2014/2015
Aktualności szkolne 2013/2014
Oddział Przedszkolny 2013/2014
Aktualności szkolne 2012/2013
Aktualności szkolne 2011/2012
Aktualności szkolne 2010/2011
Aktualności szkolne 2009/2010
Aktualności szkolne 2008/2009
Aktualności szkolne 2007/2008
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Dni do Wakacji!
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
Pogoda
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d dungeons and dragons
 
licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, oglZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie