Zawody Sportowe -Archiwum
Dodane przez Edyta_Pradelska dnia Grudzień 18 2013 11:30:17
ARCHIWUM
05.10.2007r. Kazimierzu Biskupim GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Miejsce II i kwalifikacja do zawodów powiatowych


Drużyna w składzie:Bartoszewska Patrycja, Kapturska Iza, Walczyńska Alicja, Pogorzelska Natalia, Pogorzelska Marta, Chojnacki Wojciech, Okupniarek Mateusz, Kupski Bartek, Skreczko Adrian, Pawlak Marek.

Opiekun: Maria Gutowska Elżbieta Pawlak
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05.10.2007r. Kazimierz Biskupi GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ NOŻNˇ CHŁOPCÓW -Miejsce I
Drużyna w składzie:Chojnacki Wojciech, Sznycer Mikołaj, Zimny Damian, Kupski Bartek, Okupniarek Mateusz, Jesiołowski Jakub, GrobelSki Szymon, Turkowski Adrian, Pawlak Marek, Subtelny Darek, Subtelny Robert.

Opiekun: Maria Gutowska
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.10.2007r. Kazimierz Biskupi POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE Miejsce II
Drużyna w składzie: Walczyńska Alicja, Bartoszewska Patrycja, Osada Paulina, Pogorzelska Natalia, Kapturka Izabela, Chojnacki Wojciech, Okupniarek Mateusz, Pawlak Marek, Skreczko Adrian, Kupski Bartek.

Opiekun: Maria Gutowska Elżbieta Pawlak
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.10.2007r. Kawnice REJONOWE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ NOŻNˇ CHŁOPCÓW Miejsce III
Drużyna w składzie:Chojnacki Wojciech, Sznycer Mikołaj, Zimny Damian, Kupski Bartek, Okupniarek Mateusz, Jesiołowski Jakub, Grobelski Szymon, Turkowski Adrian
Pawlak Marek.

Opiekun:Maria Gutowska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.12.2007r. Sokółki GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ KOSZYKOWˇ CHŁOPCÓW Miejsce II
Drużyna w składzie:Chojnacki Wojciech, Sznycer Mikołaj, Grobelski Szymon, Zinkowski Jakub, Okupniarek Mateusz, Warzych Adrian, Łechtański Bartek, Kupski Bartek, Matysiak Wiktor, Jesiołowski Jakub, Kaczmarek Marcin, Zimny Damian

Opiekun:Maria Gutowska
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.12.2007r. Sokółki GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ KOSZYKOWˇ DZIEWCZˇT Miejsce II
Drużyna w składzie:Walczyńska Alicja, Klepacka Dominika, Bartoszewska Patrycja
Janiak Justyna, Janiak Ania, Zakrzewska Dagmara, Pogorzelska Marta, Pogorzelska Natalia, Malinowska Marta, Rudzińska Karolina, Socha Marika, Tomczak Paulina, Kuczyńska Paulina

Opiekun:Elżbieta Pawlak



























































*24.01 zawody w mini piłkę siatkow± dziewcz±t w Kleczewie.
Nasze dziewczyny zajęły I miejsce i doszły do eliminacji mistrzostw powiatu w piłce siatkowej.
*12.02 gminne zawody w mini piłkę ręczn± w Kleczewie;
I miejsce dziewcz±t
II miejsce chłopców:
22.02 powiatowe zawody w mini piłkę ręczn± w Kleczewie
II miejsce dziewcz±t
GRATULUJEMY!!!
Skład chłopców w mini piłkę ręczn±:
1. Jesiołowski Jakub
2. Chojnacki Wojciech
3. Sznycer Mikołaj
4. Grobelki Szymon
5. Okupniarek Mateusz
6. Warzych Adrian
7. Kupski Bartek
8. Zinkowski Jakub
9. Skreczko Adrian
Skład dziewczyn w mini piłkę ręczn±:
1. Janiak Justyna
2. Kaczmarek Aneta
3. Szygenda Aneta
4. Pogorzelska Marta
5. Rudzińska Karolina
6. Klepacka Dominika
7. Walczyńska Alicja
8. Pogorzelska Natalia
9. Marciniak Marika
10. Socha Marika



*************************
2008/2009

Oto wyróżniaj±cy się sportowcy:
Dziewczęta:
6b - K. Kuczyńska, P. Ziarniak, A. Czerniak, W.Nożewska,
6c - A. Kazimierowska, M. Walczak, P. Jaszczak, I. Kapturska,
5b-W. Sawicka, A. Błaszczyk
Chłopcy:
6a - Sz. Michurski, D. Widman, M. Bednarczyk,
6b - D. Substelny, M. Sznycer, A. Kozłowski, A. Kurzaj, M. Kurek,
6c - D. Zimny, D. Wójcik
5b - A. Jurga, F. Dobry, D. Maciejewski, J. M±ka, J. Makowski,
5c - M. Urbaniak


********
2009/2010

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: W. Sawicka, D. Maciejewska, Z. Słowińska, W. Mazurek, A. Kazubowska, F. Dobry, D. Maciejewski, J. M±ka, B. Smorawski, Sz. Kapela dnia 29.09.2009rr. wzięła udział w sztafetowych biegach przełajowych i zajęła I miejsce.

Dnia 1.10.2009r. R. Kudła, F. Dobry, D. Maciejewski, W. Budzyński, J. M±ka, B. Dobry, A. Jurga, F. Smorawski, P. Łagocki, J. Fabiszak, P.Pieszak - udział w gminnych zawodach w mini piłkę nożn± - I miejsce.

Dnia 6.10.2009r. W. Sawicka , F. Dobry, D. Maciejewski, B. Smorawski, A. Kazubowska, Sz. Kapela, W. Mazurek, D. Maciejewska, Z. Słowińska, J. M±ka - sztafetowe biegi przełajowe w Żychlinie - IV miejsce


Nasi uczniowie brali udział w rozgrywkach w mini piłkę ręczn± 10.11.2009r. w Kleczewie.
Remis 10:10 wywalczyli: D. Łagocki, D. Maciejewski, F. Dobry, R. Kudła, J. M±ka, F> Smorawski, M. Staszak, J. Karnafel
Przegrali zaledwie 9:8 - Ł. Marciniak, W. Budzyński, P.Pieszak, J. Fabiszak, A. Kwieciński, M. Kostrzewa, B. Dobry, K. Klimczak, K. Marciniak.
Z kolei nasze dziewczyny wygrały 7:1.
Oto one: A. Błaszczyk, K. Walisiak, A. Kazubowska, Z. Słowińska, A. Jarońska, D. Maciejewska, W. Szczepańska, M. Krysztofowicz, J. Derda, K. Kociszewska, M. Kaczmarek.
Gratulujemy


Dnia 18.12.2009r. w Kleczewie rozegrały się rozgrywki w mini pikę ręczn±. Nasi Uczniowie zajęli II miejsce.
Oto skład:D. Łagocki, D. Maciejewski, A. Jurga, J. M±ka, F. Smorawski, B. Smorawski, J. Makowski, F. Dobry, R. Kudła, Sz. Kapela

Dnia 12.01.2010r. w Kleczewie odbyły się zawody powiatowe w mini piłkę ręczn±, w których brali udział nasi chłopcy. Oto skład:D. Łagocki, D. Maciejewski, J. Makowski, F. Dobry, R. Kudła, A. Jurga, M. Urbaniak
Opiekun:M. Gutowska

Dnia 14.01.2010r. w Dobrosołowie odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkow±. Nasze dziewczyny zajęły I miejsce.
Oto skład:W. Sawicka, A. Błaszczyk, W. Szczepańska, D. Maciejewska, K. Walisiak, A. Kazubowska, M. Kaczmarek, Z. Słowińska, K. Kociszewska, W. Mazurek, A. Jarońska, J. Derda
Nasi chłopcy również zajęli I miejsce.
Oto skład:D. Łagocki, D. Maciejewski, J. Makowski, J. M±ka, R. Kudła, F. Smorawski, A. Jurga, M. Urbaniak
Opiekun:M. Gutowska i E. Pawlak

*****************
W pierwszym półroczu roku szkolnego 2009/2010 nasi uczniowie brali udział w turniejach szkolnych i międzyszkolnych, reprezentowali szkołę w róznego typu zawodach sportowych na szczeblu gminy, rejonu i powiatu.
Najważniejsze osi±gnięcia to:
miejsce I - gminne sztafetowe biegi przełajowe
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę nożn± chłopców
miejsce IV - powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
miejsce IV - rejonowe rozgrywki w mini piłkę nożn± chłopców
miejsce I - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczn± chłopców klasa szósta
miejsce II - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczn± chłopców klasa pi±ta
miejsce I - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczn± dziewcz±t klasa szósta
miejsce II - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczn± dziewcz±t klasa pi±ta
miejsce II - gminne rozgrywki w mini ręczn± dziewcz±t
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę ręczn± chłopców
miejsce II - rejonowe rozgrywki w mini piłkę ręczn± chłopców i eliminacje do rozgrywek powiatowych
miejsce V - powiatowe rozgrywki w mini piłkę chłopców
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę siatkow± chłopców
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę siatkow± dziewcz±t
Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców klas V: miejsce I- klasa 5a, miejsce II - klasa 5b i 5c

****

Dnia 4.02.2010r. uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w zawodach mini piłkę siatkow± w Kleczewie. Były to: W. Sawicka, A. Błaszczyk, K. Walisiak, M. Kaczmarek, A. Jarońska, J. Derda, W. Szczepańska, A. Kazubowska, Z. Słowińska, K. Kociszewska, D. Maciejewska, W. Mazurek.

Dnia 09.02.2010r. w Sompolnie odbyły się rozgrywki w mini piłkę siatkow±. Nasi chłopcy zajęli IV miejsce. Oto oni:D. Maciejewski, J. M±ka, F. Smorawski, R. Kudła, F. Dobry, J. Makowski, A. Jurga, D. Łagocki, M. Urbaniak.

Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkow± Szkół Podstawowych Dziewcz±t.. Odbyły się one 11.02.2010r. w Sompolnie. Oto zwycieska drużyna: W. sawicka, A. Błaszczyk, K. Walisiak, M. Kaczmarek, A. Jarońska, J. Derda, W. Szczepańska, A. Kazubowska, Z. Słowińska, K. Kociszewska, D. Maciejewska, W. Mazurek.
****

Dnia 25.03.2010r. w Sokółkach odbyły się zawody w mini piłkę koszykow± chłopców i dziewcz±t. Zajęli II miejsce.
Oto drużyny:
Dziewczyny:
W. Sawicka, A. Błaszczyk, K. Walisiak, Z. Słowińska, D. Maciejewska, K. Kociszewska, A. Kazubowska, J. Derda, W. Mazurek, A. Jarońska, M. Kaczmarek, W. Szczepańska

Chłopcy:
D. Łagocki, J. M±ka, F. Smorawski, J. Kurek, J. Fabiszak, K. Kantorski, J. Karnafel, B. Smorawski, Sz. Kapela, P. Pieszak.

***
Dnia 20.04.2010r. w Kazimierzu Biskupim odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.
Oto uczestnicy: W. Sawicka, D. Maciejewska, A.Kazubowska, Z. Słowińska, K. Raczyńska, M. Fabiszak, J. M±ka, J. Makowski, M. Nierychły, J. Kurek, K. Dryjański