Strona Szkoły w Kazimierzu  Biskupim
O szkole
TROCHĘ HISTORII
PATRON
SZTANDAR SZKOŁY
DOKUMENTY SZKOLNE
KADRA SZKOŁY
KONTAKT
BIP
Aktualności szkolne 2020/2021
Wrzesień 2020
Osiągnięcia uczniów
KONKURSY - ARCHIWUM
Kącik sportowy
Samorząd Uczniowski
PRACA SU - ARCHIWUM
ŚWIETLICA SZKOLNA
Nasza działalność
AKTUALNOŚCI ŚWIETLICOWE - ARCHIWUM
Kącik dla rodziców
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
ZEBRANIA
INFORMACJE
DOKUMENTY DO POBRANIA
REFORMA EDUKACJI
REFERATY
PEDAGOG SZKOLNY
Godziny pracy
BIBLIOTEKA
Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” - Priorytet 3
ICIM w czytelni szkolnej
Wyniki czytelnictwa
Konkursy w bibliotece
Warto przeczytać
Nowości w bibliotece
Wydarzenia
Ostatnie Artykuły
Warianty Ubezpieczeń...
Dowozy_rozkłady jazd...
Procedury bezpieczeń...
Dziennik elektroniczny
Wrzesień 2020
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Zawody Sportowe -Archiwum
ARCHIWUM
05.10.2007r. Kazimierzu Biskupim GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Miejsce II i kwalifikacja do zawodów powiatowych


Drużyna w składzie:Bartoszewska Patrycja, Kapturska Iza, Walczyńska Alicja, Pogorzelska Natalia, Pogorzelska Marta, Chojnacki Wojciech, Okupniarek Mateusz, Kupski Bartek, Skreczko Adrian, Pawlak Marek.

Opiekun: Maria Gutowska Elżbieta Pawlak
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05.10.2007r. Kazimierz Biskupi GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW -Miejsce I
Drużyna w składzie:Chojnacki Wojciech, Sznycer Mikołaj, Zimny Damian, Kupski Bartek, Okupniarek Mateusz, Jesiołowski Jakub, GrobelSki Szymon, Turkowski Adrian, Pawlak Marek, Subtelny Darek, Subtelny Robert.

Opiekun: Maria Gutowska
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.10.2007r. Kazimierz Biskupi POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE Miejsce II
Drużyna w składzie: Walczyńska Alicja, Bartoszewska Patrycja, Osada Paulina, Pogorzelska Natalia, Kapturka Izabela, Chojnacki Wojciech, Okupniarek Mateusz, Pawlak Marek, Skreczko Adrian, Kupski Bartek.

Opiekun: Maria Gutowska Elżbieta Pawlak
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.10.2007r. Kawnice REJONOWE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW Miejsce III
Drużyna w składzie:Chojnacki Wojciech, Sznycer Mikołaj, Zimny Damian, Kupski Bartek, Okupniarek Mateusz, Jesiołowski Jakub, Grobelski Szymon, Turkowski Adrian
Pawlak Marek.

Opiekun:Maria Gutowska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.12.2007r. Sokółki GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ KOSZYKOWĄ CHŁOPCÓW Miejsce II
Drużyna w składzie:Chojnacki Wojciech, Sznycer Mikołaj, Grobelski Szymon, Zinkowski Jakub, Okupniarek Mateusz, Warzych Adrian, Łechtański Bartek, Kupski Bartek, Matysiak Wiktor, Jesiołowski Jakub, Kaczmarek Marcin, Zimny Damian

Opiekun:Maria Gutowska
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.12.2007r. Sokółki GMINNE ROZGRYWKI W MINI PIŁKĘ KOSZYKOWĄ DZIEWCZĄT Miejsce II
Drużyna w składzie:Walczyńska Alicja, Klepacka Dominika, Bartoszewska Patrycja
Janiak Justyna, Janiak Ania, Zakrzewska Dagmara, Pogorzelska Marta, Pogorzelska Natalia, Malinowska Marta, Rudzińska Karolina, Socha Marika, Tomczak Paulina, Kuczyńska Paulina

Opiekun:Elżbieta Pawlak



























































*24.01 zawody w mini piłkę siatkową dziewcząt w Kleczewie.
Nasze dziewczyny zajęły I miejsce i doszły do eliminacji mistrzostw powiatu w piłce siatkowej.
*12.02 gminne zawody w mini piłkę ręczną w Kleczewie;
I miejsce dziewcząt
II miejsce chłopców:
22.02 powiatowe zawody w mini piłkę ręczną w Kleczewie
II miejsce dziewcząt
GRATULUJEMY!!!
Skład chłopców w mini piłkę ręczną:
1. Jesiołowski Jakub
2. Chojnacki Wojciech
3. Sznycer Mikołaj
4. Grobelki Szymon
5. Okupniarek Mateusz
6. Warzych Adrian
7. Kupski Bartek
8. Zinkowski Jakub
9. Skreczko Adrian
Skład dziewczyn w mini piłkę ręczną:
1. Janiak Justyna
2. Kaczmarek Aneta
3. Szygenda Aneta
4. Pogorzelska Marta
5. Rudzińska Karolina
6. Klepacka Dominika
7. Walczyńska Alicja
8. Pogorzelska Natalia
9. Marciniak Marika
10. Socha Marika



*************************
2008/2009

Oto wyróżniający się sportowcy:
Dziewczęta:
6b - K. Kuczyńska, P. Ziarniak, A. Czerniak, W.Nożewska,
6c - A. Kazimierowska, M. Walczak, P. Jaszczak, I. Kapturska,
5b-W. Sawicka, A. Błaszczyk
Chłopcy:
6a - Sz. Michurski, D. Widman, M. Bednarczyk,
6b - D. Substelny, M. Sznycer, A. Kozłowski, A. Kurzaj, M. Kurek,
6c - D. Zimny, D. Wójcik
5b - A. Jurga, F. Dobry, D. Maciejewski, J. Mąka, J. Makowski,
5c - M. Urbaniak


********
2009/2010

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: W. Sawicka, D. Maciejewska, Z. Słowińska, W. Mazurek, A. Kazubowska, F. Dobry, D. Maciejewski, J. Mąka, B. Smorawski, Sz. Kapela dnia 29.09.2009rr. wzięła udział w sztafetowych biegach przełajowych i zajęła I miejsce.

Dnia 1.10.2009r. R. Kudła, F. Dobry, D. Maciejewski, W. Budzyński, J. Mąka, B. Dobry, A. Jurga, F. Smorawski, P. Łagocki, J. Fabiszak, P.Pieszak - udział w gminnych zawodach w mini piłkę nożną - I miejsce.

Dnia 6.10.2009r. W. Sawicka , F. Dobry, D. Maciejewski, B. Smorawski, A. Kazubowska, Sz. Kapela, W. Mazurek, D. Maciejewska, Z. Słowińska, J. Mąka - sztafetowe biegi przełajowe w Żychlinie - IV miejsce


Nasi uczniowie brali udział w rozgrywkach w mini piłkę ręczną 10.11.2009r. w Kleczewie.
Remis 10:10 wywalczyli: D. Łagocki, D. Maciejewski, F. Dobry, R. Kudła, J. Mąka, F> Smorawski, M. Staszak, J. Karnafel
Przegrali zaledwie 9:8 - Ł. Marciniak, W. Budzyński, P.Pieszak, J. Fabiszak, A. Kwieciński, M. Kostrzewa, B. Dobry, K. Klimczak, K. Marciniak.
Z kolei nasze dziewczyny wygrały 7:1.
Oto one: A. Błaszczyk, K. Walisiak, A. Kazubowska, Z. Słowińska, A. Jarońska, D. Maciejewska, W. Szczepańska, M. Krysztofowicz, J. Derda, K. Kociszewska, M. Kaczmarek.
Gratulujemy


Dnia 18.12.2009r. w Kleczewie rozegrały się rozgrywki w mini pikę ręczną. Nasi Uczniowie zajęli II miejsce.
Oto skład:D. Łagocki, D. Maciejewski, A. Jurga, J. Mąka, F. Smorawski, B. Smorawski, J. Makowski, F. Dobry, R. Kudła, Sz. Kapela

Dnia 12.01.2010r. w Kleczewie odbyły się zawody powiatowe w mini piłkę ręczną, w których brali udział nasi chłopcy. Oto skład:D. Łagocki, D. Maciejewski, J. Makowski, F. Dobry, R. Kudła, A. Jurga, M. Urbaniak
Opiekun:M. Gutowska

Dnia 14.01.2010r. w Dobrosołowie odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkową. Nasze dziewczyny zajęły I miejsce.
Oto skład:W. Sawicka, A. Błaszczyk, W. Szczepańska, D. Maciejewska, K. Walisiak, A. Kazubowska, M. Kaczmarek, Z. Słowińska, K. Kociszewska, W. Mazurek, A. Jarońska, J. Derda
Nasi chłopcy również zajęli I miejsce.
Oto skład:D. Łagocki, D. Maciejewski, J. Makowski, J. Mąka, R. Kudła, F. Smorawski, A. Jurga, M. Urbaniak
Opiekun:M. Gutowska i E. Pawlak

*****************
W pierwszym półroczu roku szkolnego 2009/2010 nasi uczniowie brali udział w turniejach szkolnych i międzyszkolnych, reprezentowali szkołę w róznego typu zawodach sportowych na szczeblu gminy, rejonu i powiatu.
Najważniejsze osiągnięcia to:
miejsce I - gminne sztafetowe biegi przełajowe
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę nożną chłopców
miejsce IV - powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
miejsce IV - rejonowe rozgrywki w mini piłkę nożną chłopców
miejsce I - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczną chłopców klasa szósta
miejsce II - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczną chłopców klasa piąta
miejsce I - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczną dziewcząt klasa szósta
miejsce II - międzyszkolny turniej w mini piłkę ręczną dziewcząt klasa piąta
miejsce II - gminne rozgrywki w mini ręczną dziewcząt
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę ręczną chłopców
miejsce II - rejonowe rozgrywki w mini piłkę ręczną chłopców i eliminacje do rozgrywek powiatowych
miejsce V - powiatowe rozgrywki w mini piłkę chłopców
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę siatkową chłopców
miejsce I - gminne rozgrywki w mini piłkę siatkową dziewcząt
Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców klas V: miejsce I- klasa 5a, miejsce II - klasa 5b i 5c

****

Dnia 4.02.2010r. uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w zawodach mini piłkę siatkową w Kleczewie. Były to: W. Sawicka, A. Błaszczyk, K. Walisiak, M. Kaczmarek, A. Jarońska, J. Derda, W. Szczepańska, A. Kazubowska, Z. Słowińska, K. Kociszewska, D. Maciejewska, W. Mazurek.

Dnia 09.02.2010r. w Sompolnie odbyły się rozgrywki w mini piłkę siatkową. Nasi chłopcy zajęli IV miejsce. Oto oni:D. Maciejewski, J. Mąka, F. Smorawski, R. Kudła, F. Dobry, J. Makowski, A. Jurga, D. Łagocki, M. Urbaniak.

Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Siatkową Szkół Podstawowych Dziewcząt.. Odbyły się one 11.02.2010r. w Sompolnie. Oto zwycieska drużyna: W. sawicka, A. Błaszczyk, K. Walisiak, M. Kaczmarek, A. Jarońska, J. Derda, W. Szczepańska, A. Kazubowska, Z. Słowińska, K. Kociszewska, D. Maciejewska, W. Mazurek.
****

Dnia 25.03.2010r. w Sokółkach odbyły się zawody w mini piłkę koszykową chłopców i dziewcząt. Zajęli II miejsce.
Oto drużyny:
Dziewczyny:
W. Sawicka, A. Błaszczyk, K. Walisiak, Z. Słowińska, D. Maciejewska, K. Kociszewska, A. Kazubowska, J. Derda, W. Mazurek, A. Jarońska, M. Kaczmarek, W. Szczepańska

Chłopcy:
D. Łagocki, J. Mąka, F. Smorawski, J. Kurek, J. Fabiszak, K. Kantorski, J. Karnafel, B. Smorawski, Sz. Kapela, P. Pieszak.

***
Dnia 20.04.2010r. w Kazimierzu Biskupim odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.
Oto uczestnicy: W. Sawicka, D. Maciejewska, A.Kazubowska, Z. Słowińska, K. Raczyńska, M. Fabiszak, J. Mąka, J. Makowski, M. Nierychły, J. Kurek, K. Dryjański






Dodane przez Edyta_Pradelska dnia grudzień 18 2013 11:30:17 2098 Czytań · Drukuj
BIP
Logo Biuletynu Informacji Publicznej BIP
RODO
Klauzula informacyjna
Dziennik elektroniczny
VULCAN
Kalendarz
Atualności szkolne 2019/2020
Półkolonie 2019
Wrzesień 2019
Październik 2019
Listopad 2019
Grudzień 2019
Styczeń 2020
Luty 2020
Marzec 2020
Kwiecień 2020
Maj 2020
Czerwiec 2020
Wyszukiwarka
trwa ladowanie... alergolog
ARCHIWUM ...
ZAWODY SPORTOWE - ARCHIWUM
Aktualności szkolne 2018/2019
Aktualności szkolne 2017/2018 Aktualności szkolne 2016/2017
Aktualności szkolne 2015/2016
Aktualności szkolne 2014/2015
Aktualności szkolne 2013/2014
Oddział Przedszkolny 2013/2014
Aktualności szkolne 2012/2013
Aktualności szkolne 2011/2012
Aktualności szkolne 2010/2011
Aktualności szkolne 2009/2010
Aktualności szkolne 2008/2009
Aktualności szkolne 2007/2008
Dni do Wakacji!
Pogoda
licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie