Strona Szkoły w Kazimierzu  Biskupim
O szkole
TROCHĘ HISTORII
PATRON
SZTANDAR SZKOŁY
DOKUMENTY SZKOLNE
KADRA SZKOŁY
KONTAKT
BIP
Aktualności szkolne 2020/2021
Wrzesień 2020
Osiągnięcia uczniów
KONKURSY - ARCHIWUM
Kącik sportowy
Samorząd Uczniowski
PRACA SU - ARCHIWUM
ŚWIETLICA SZKOLNA
Nasza działalność
AKTUALNOŚCI ŚWIETLICOWE - ARCHIWUM
Kącik dla rodziców
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
ZEBRANIA
INFORMACJE
DOKUMENTY DO POBRANIA
REFORMA EDUKACJI
REFERATY
PEDAGOG SZKOLNY
Godziny pracy
BIBLIOTEKA
Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” - Priorytet 3
ICIM w czytelni szkolnej
Wyniki czytelnictwa
Konkursy w bibliotece
Warto przeczytać
Nowości w bibliotece
Wydarzenia
Ostatnie Artykuły
Warianty Ubezpieczeń...
Dowozy_rozkłady jazd...
Procedury bezpieczeń...
Dziennik elektroniczny
Wrzesień 2020
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Kadra szkoły


DYREKCJA
mgr Barbara Antczak dyr., godziny wspierania
mgr Renata Kazimierowska - z-ca dyr., biblioteka szkolna

PEDAGOG SZKOLNY
mgr Jolanta Kamińska - rewalidacja, zaj. korekcyjno-kompensacyjne
mgr Renata Witkowska

ŚWIETLICA SZKOLNA
mgr Joanna Łukasiewicz - kierownik

BIBLIOTEKA SZKOLNA
mgr Ewa Dryjańska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Marzena Kamińska wych. kl. I b, zaj. wyrównawczo-dydaktyczne
mgr Monika Malinowska wych. kl. I c, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
mgr Alicja Olkowska-Ćwik wych. kl. I a, logopedia
mgr Magdalena Socha kl. II a, logopedia
mgr Grażyna Kaliska wych. kl. II b, rewalidacja
mgr Andżelika Łukaszewska wych. kl. IIc, rewalidacja
mgr Iwona Starczewska - wych. kl. III a, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
mgr Jadwiga Ławniczak - wych. kl. III b, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
NAUCZYCIELE KLAS IV-VIII
mgr Aurelia Augustyniak - język polski, historia, świetlica szkolna, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
mgr Wanda Biernacka - matematyka, rewalidacja, godziny wspierania, zaj. z wych. 5d
mgr Kinga Bill - język niemiecki, zajęcia rozwijające komunikowanie się z jęz. niemieckim, zaj. z wych. 7b,
mgr Barbara Borkowska - godziny wspierania
mgr Przemysław Bill - język angielski
mgr Piotr Chmielewski - wych. fizyczne, gimnastyka korekcyjna,
mgr Teresa Cichocka - matematyka, zaj. z wych. 6a
mgr Mirosława Ciepła - doradztwo zawodowe, rewalidacja, godziny wspierania
mgr Wioletta Figaj - język polski, zaj. z wych. 8b
mgr Elżbieta Grzebielucha - język angielski , godziny wspierania, zaj. z wych. 6b,
mgr Barbara Grzelaczyk - język polski, zaj. wyrównawczo-dydaktyczne, rewalidacja
mgr Maria Gutowska - wychowanie fizyczne, rewalidacja, godziny wspierania
mgr Paweł Gutowski - wych. fizyczne, WOS
mgr Bożena Kaczmarek - fizyka, godziny wspierania, świetlica, zaj. wyrównawczo-dydaktyczne, zaj. z wych. 6c,
mgr Joanna Kapuścińska - świetlica szkolna
mgr Elżbieta Kulig - chemia, matematyka
mgr Magdalena Nawrocka-Marszałek - wychowanie do życia w rodzinie, religia
mgr Grażyna Mójta - godziny wspierania, zaj. korekcyjno-kompensacyjne
mgr Jolanta Musiał - informatyka, edukacja informatyczna, zaj. z wych. 5a,
mgr Alina Napieralska - język polski, historia
mgr Kamila Nierychła - język angielski, świetlica szkolna
mgr Elżbieta Pawlak - wychowanie fizyczne, historia, godziny wspierania, zaj. z wych. 7a
mgr Dorota Podlas-Nożewska - wych. fizyczne, zaj. z wych. 5c, gimnastyka korekcyjna
mgr Sławomir Polaszek - religia
mgr Edyta Pradelska - informatyka, edukacja informatyczna, zaj. z wych. 5b
mgr Jolanta Rogalska - język angielski
mgr Alicja Radocka - język polski, świetlica szkolna, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, zaj. z wych. 4a,
mgr Dorota Rudzińska - przyroda, biologia, podstawy anatomii i fizjologii człowieka, zaj. z wych. 7a,
mgr Romana Rybacka - świetlica szkolna, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, zaj. kształtujące kreatywność
mgr Beata Staszak - język angielski, chemia
mgr Anna Stryganek - EDB
mgr Jolanta Suberska - geografia, zaj, z wych. 6d, świetlica szkolna
mgr Waldemar Szczepański - technika
mgr Iwona Trębińska - historia, zaj. z wych. 8c
mgr Danuta Urbaniak - matematyka
mgr Ewa Wójkowska - religia
mgr Agnieszka Wróblewska - świetlica szkolna, plastyka
mgr Dorota Zinkowska - muzyka, plastyka

GRONO PEDAGOGICZNE

PRACOWNICY ADMINISTRACJI
Ewa Włodarczyk - sekretarz szkoły
Justyna Robak -
Sekretariat szkoły czynny w godz. 8.00 - 15.00
telefon 0632411261

PRACOWNICY OBSŁUGI
Elżbieta Kobojek
Mirosława Jarońska
Beata Westfal
Mariola Starzyńska
Urszula Koster
Halina Kobus
Mirosław Melnik - konserwator

STOŁÓWKA SZKOLNA
Jadwiga Kaliska - intendent
Jolanta Jesiołowska -kucharka

Pomoc kuchenna:
Aneta Bagińska
Anna Licheniak
Katarzyna Melnik
Małgorzata Walisiak


Dodane przez Edyta_Pradelska dnia listopad 07 2007 10:45:13 11897 Czytań · Drukuj
BIP
Logo Biuletynu Informacji Publicznej BIP
RODO
Klauzula informacyjna
Dziennik elektroniczny
VULCAN
Kalendarz
Atualności szkolne 2019/2020
Półkolonie 2019
Wrzesień 2019
Październik 2019
Listopad 2019
Grudzień 2019
Styczeń 2020
Luty 2020
Marzec 2020
Kwiecień 2020
Maj 2020
Czerwiec 2020
Wyszukiwarka
trwa ladowanie... alergolog
ARCHIWUM ...
ZAWODY SPORTOWE - ARCHIWUM
Aktualności szkolne 2018/2019
Aktualności szkolne 2017/2018 Aktualności szkolne 2016/2017
Aktualności szkolne 2015/2016
Aktualności szkolne 2014/2015
Aktualności szkolne 2013/2014
Oddział Przedszkolny 2013/2014
Aktualności szkolne 2012/2013
Aktualności szkolne 2011/2012
Aktualności szkolne 2010/2011
Aktualności szkolne 2009/2010
Aktualności szkolne 2008/2009
Aktualności szkolne 2007/2008
Dni do Wakacji!
Pogoda
licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie