Strona Szkoły w Kazimierzu  Biskupim
O szkole
TROCHĘ HISTORII
PATRON
SZTANDAR SZKOŁY
DOKUMENTY SZKOLNE
KADRA SZKOŁY
KONTAKT
BIP
Atualności szkolne 2019/2020
Półkolonie 2019
Wrzesień 2019
Październik 2019
Listopad 2019
Grudzień 2019
Osiągnięcia uczniów
KONKURSY 2019/2020
KONKURSY 2018/2019
KONKURSY 2017/2018
KONKURSY - ARCHIWUM
Kącik sportowy
Samorząd Uczniowski
Praca SU - 2019/2020
Praca SU - 2018/2019
Praca SU - 2017/2018
PRACA SU - ARCHIWUM
ŚWIETLICA SZKOLNA
Nasza działalność
Aktualności świetlicowe-2019/2020
AKTUALNOŚCI ŚWIETLICOWE - ARCHIWUM
Kącik dla rodziców
ZEBRANIA
INFORMACJE
DOKUMENTY DO POBRANIA
REFORMA EDUKACJI
REFERATY
PEDAGOG SZKOLNY
Godziny pracy
BIBLIOTEKA
ICIM w czytelni szkolnej
Wyniki czytelnictwa
Konkursy w bibliotece
Warto przeczytać
Nowości w bibliotece
Wydarzenia
Ostatnie Artykuły
Grudzień 2019
Pogotowie św. Mikoła...
Szalone nożyczki - T...
Dla Marcinka-akcja c...
Hymn w kinie 2019
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Zawody sportowe
IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska
Gminne Rozgrywki – Kazimierz Biskupi 05.09.2013r


I miejsce
1.Filip Sznycer VIA
2. Miłosz Rybacki VIA
3.Micjał Cegielski VIA
4.Bartosz Bryl VIA
5.Michał Szeląg VIB
6.Damian Kazimierczak VIC
7.Miłosz Piątek I gim
8.Mateusz Wietrzykowski I gim
9.Mateusz Szuster I gim
10.Bartosz Mąka I gim
11.Oktawian Kazimierczak I Gim

IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska
Ćwierćfinał wojewódzki – Golina 21.09.2013r

I miejsce
1.Filip Sznycer VIA
2.Miłosz Rybacki VIA
3.Bartosz Bryl VIA
4.Michał Szeląg VIB
5. Miłosz Piątek I gm
6.Mateusz Wietrzykowski I gim
7 Oktawian Kazimierczak I gim
8. Wojciech Rudziński I gim
9.Łukasz Szuster I gim

Gminne Rozgrywki w Badmintona
Dobrosołowo – 25 października 2013 roku

II miejsce - dziewcząt
1.Dorota Żak VIA
2.Patrycja Jarecka VIA
3.Wiktoria Marszałek VIA
4.Karolina Grajek VIB
5. Barbara Blim VIB

II miejsce - chłopców
1.Wiktor Makowski VIB
2. Jakub Murawski VIC
3. Wiktor Grzelaczyk Vb

GALERIA ZDJĘĆ

IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska
Półfinał Wojewódzki – Poznań 26.09.2013r
V miejsce w grupie A


1.Miłosz Rybacki VIA
2.Bartosz Bryl VIA
3.Wiktor Makowski VIB
4.Michał Szeląg VIB
5.Damian Kazimierczak VIC
6.Miłosz Piątek I gim
7.Mateusz Wietrzykowski I gim
8.Mateusz Szuster I gim
9.Bartosz Mąka I gim
10.Oktawian Kazimierczak I gim

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe na 10x800 metrów
Kazimierz Biskupi- 01.10.2013r
VI miejsce


1.Wiktoria Lipińska VA
2.Martyna Pieszak VB
3.Klaudia Kowalska VB
4.Jaub Walczak VB
5.Wiktoria Natywo VC
6.Adam Waczyński VC
7.Patrycja Jarecka VIA
8.Michał Szeląg VIB
9.Łukasz Wawrzyniak VIC
10.Jakub Murawski VIC


Wielkopolska Próba Kolarska
Kazimierz Biskupi – 27.10.2013r
Klasa VI

I miejsce – Szymon Brzeziński
II miejsce – Michał Szeląg
III miejsce – Mateusz Maciaszek

Wielkopolska Próba Kolarska
Kazimierz Biskupi- 27.10.2013r
Klasa V

I miejsce- Dawid Kupiec
II miejsce – Krzysztof Kelm
III miejsce – Szymon Łukasiewicz
IV miejsce – Albert Jasiak
V miejsce – Bartosz Kociszewski
VI miejsce – Łukasz Korbaczyński

Wielkopolska Próba Kolarska
Kazimierz Biskupi-27.10.2013r
Klasa IV

I miejsce- Klaudia Lewandowska
I miejsce – Kacper Radecki
II miejsce – Cezary Joachimczak
III miejsce – Kondrat Prus
IV miejsce – Szymon Kostrzewa
V miejsce – Patryk Michalski
VI miejsce – Jakub Grajkowski
Jakub Ciepły- ( zdyskwalifikowany)

GALERIA ZDJĘĆ

Rejonowe Rozgrywki w Mini Piłkę Nożną Chłopców
Kazimierz Biskupi- 5 listopada 2013 roku
I miejsce

1.Michał Szeląg VIB
2.Łukasz Wawrzyniak VIC
3.Jakub Murawski VIC
4.Filip Sznycer VIA
5.Michał Cegielski VIA
6.Bartosz Bryl VIA
7.Miłosz Rybacki VIA
8.Bartosz Kociszewski VB
9.Jakub Walczak VB
10.Sebastian Strygarek VC


Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Kazimierz Biskupi
– 14 listopada 2013 roku

II miejsce

1.Łukasz Wawrzyniak VIC
2.Jakub Murawski VIC
3.Michał Szeląg VIB
4.Filip Sznycer VIA
5.Miłosz Rybacki VIA
6.Bartosz Bryl VIA
7.Michał Cegielski VIA
8.Bartosz Kociszewski VB
9.Jakub Walczak VB

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

-----
Gminne Rozgrywki w Piłkę Siatkową Dobrosołowo – 23 styczeń 2014rok

II miejsce

1.Jarecka Patrycja
2.Marszałek Wiktoria
3.Żak Dorota
4.Szkudlarek Ewa
5.Jaszczak Julia
6.Opieka Aleksandra
7.Szczublewska Sara
8.Pidzik Martyna
9.Przybylska Natalia

1.Szeląg Michał
2.Sznycer Filip
3.Makowski Wiktor
4.Wardęcki Wiktor
5.Murawski Jakub
6.Kaźmierczak Damian
7.Cegielski Michał
8.Nierychły Jakub
9.Rybacki Miłosz
10.Wawrzyniak Łukasz

Gminne Rozgrywki w Piłkę Koszykową Sokółki – 20 luty 2014rok

I miejsce chłopców

1.Szeląg Michał
2.Sznycer Filip
3.Cegielski Michał
4.Makowski Wiktor
5.Rybacki Miłosz
6.Wardęcki Wiktor
7.Nierychły Jakub
8.Kaźmierczak Damian
9.Wawrzyniak Łukasz
10.Murawski Jakub
11.Waczyński Adam
12.Stryganek Sebastian

II miejsce dziewcząt

1.Jarecka Partycja
2.Marszałek Wiktoria
3.Dobrychłop Martyna
4.Żak Dorota
5.Drzewiecka Patrycja
6.Przybylska Natalia
7.Dryjańska Malwina
8.Przybylska Wiktoria
9.Pidzik Martyna
10.Pieszak Kamila
11.Wróbel Katarzyna
12.Pieszak Martyna





Rejonowe Rozgrywki w Piłkę Ręczną Dziewcząt Kleczew – 8 styczeń 2014 rok

IV miejsce

1.Jarecka Patrycja
2.Marszałek Wiktoria
3.Dobrychłop Martyna
4.Żak Dorota
5.Grajek Karolina
6.Stefankiewicz Karolina
7.Dryjańska Malwina
8.Szkudlarek Ewa
9.Jaszczak Julia
10.Opieka Aleksandra
11.Pieszak Martyna



Rejonowe Rozgrywki w Piłkę Ręczną Chłopców Kleczew – 10 styczeń 2014 rok

II miejsce

1.Szeląg Michał
2.Wawrzyniak Łukasz
3.Murawski Jakub
4.Sznycer Filip
5.Kaźmierczak Damian
6.Cegielski Michał
7.Makowski Wiktor
8.Kociszewski Bartosz
9.Walczak Jakub
10.Nierychły Jakub
11. Pokrant Kacper
12. Waczyński Adam


Powiatowe Rozgrywki w Piłkę Ręczną Chłopców Kleczew -17 styczeń 2014 roku

II miejsce

1.Szeląg Michał
2.Wawrzyniak Łukasz
3.Murawski Jakub
4.Sznycer Filip
5.Kaźmierczak Damian
6.Cegielski Michał
7.Makowski Wiktor
8.Kociszewski Bartosz
9.Walczak Jakub
10.Nierychły Jakub
11. Pokrant Kacper
12. Waczyński Adam


Rejonowe Rozgrywki w Piłkę Koszykową Chłopców - Kleczew – 3 marzec 2014 rok

II miejsce

1. Wawrzyniak Łukasz
2. Murawski Jakub
3. Sznycer Filip
4.Szeląg Michał
5.Makowski Wiktor
6.Wardęcki Wiktor
7.Rybacki Miłosz
8.Waczyński Adam
9.Cegielski Michał
10.Nierychły Jakub
11.Kaźmierczak Damian
12.Stryganek Sebastian

Gminne Rozgrywki w Unihokeja - Dobrosołowo – 7 marzec 2014 rok

I miejsce dziewcząt

1.Jarecka Patrycja
2.Marszałek Wiktoria
3.Żak Dorota
4.Pieszak Martyna
5.Pieszak Kamila
6.Stefankiewicz Karolina
7.Wesołek Oliwia
8.Dryjańska Malwina

II miejsce chłopców

1.Roszak Adam
2.Szeląg Michał
3.Sznycer Filip
4.Walczak Jakub
5.Wawrzyniak Łukasz
6.Murawski Jakub

Rejonowe Rozgrywki w Unihokeja Dziewcząt -Budzisław Kościelny – 13 marzec 2014 rok

IV miejsce

1. Jarecka Patrycja
2. Marszałek Wiktoria
3. Żak Dorota
4. Pieszak Kamila
5. Opieka Aleksandra
6. Szkudlarek Ewa
7. Przybylska Natalia
8. Dryjańska Malwina


Rejonowe Zawody w Czwórboju - Ślesin – 24 kwietnia 2014 roku

I miejsce chłopców

1.Wawrzyniak Łukasz
2.Murawski Jakub
3.Szeląg Michał
4.Cegielski Michał
5.Kaźmierczak Damian
6.Waczyński Adam

II miejsce dziewcząt

1.Jarecka Patrycja
2.Szkudlarek Ewa
3.Żak Dorota
4.Opieka Aleksandra
5.Pieszak Martyna
6.Natywo Wiktoria

Op. MD

Dodane przez Edyta_Pradelska dnia październik 31 2007 12:20:25 4466 Czytań · Drukuj
BIP
Logo Biuletynu Informacji Publicznej BIP
RODO
Klauzula informacyjna
Dziennik elektroniczny
iUczniowie
Kalendarz
Wyszukiwarka
trwa ladowanie... alergolog
Aktualności szkolne 2018/2019
Półkolonie 2018
Wrzesień 2018
Październik 2018
Listopad 2018
Grudzień 2018
Styczeń 2019
Luty 2019
Marzec 2019
Kwiecień 2019
Maj 2019
Czerwiec 2019
zegar
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
ARCHIWUM ...
ZAWODY SPORTOWE - ARCHIWUM
Aktualności szkolne 2018/2019
Aktualności szkolne 2017/2018 Aktualności szkolne 2016/2017
Aktualności szkolne 2015/2016
Aktualności szkolne 2014/2015
Aktualności szkolne 2013/2014
Oddział Przedszkolny 2013/2014
Aktualności szkolne 2012/2013
Aktualności szkolne 2011/2012
Aktualności szkolne 2010/2011
Aktualności szkolne 2009/2010
Aktualności szkolne 2008/2009
Aktualności szkolne 2007/2008
Dni do Wakacji!
Pogoda
licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie